جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

داوران نهمین جشنواره کتاب‏های آموزشی رشد

 

اسامی داوران نهمین جشنواره کتاب‏های آموزشی رشد _ 1390

در این صفحه اسامی 137 داور نهمین جشنواره کتاب‏های آموزشی رشد به تفکیک گروه های داوری آورده شده است. برخی از اسم‏ها ممکن است بین دو و به ندرت سه گروه داوری مشترک باشد. با کلیک کردن بر روی هر اسم، می‏توانید با کارنامه مختصر صاحب آن آشنا شوید. 

 

 الف. داوران متوسطه نظری

ادبیات فارسی

مهدی تجلیل

فریدون شلدره‏ای اکبری

منوچهر علی‏پور

 

اقتصاد

زهرا آقایی

ناصر ذاکری

میرحسین یوسف‏شاهی

 

تاریخ

مسعود جوادیان

حشمت‏الله سلیمی

حسین مفتخری

 

تعلیمات دینی و قرآن

محمدمهدی اعتصامی

فاطمه سلگی

یاسین شکرانی

 

جغرافیا

مهدی چوبینه

مرضیه سعیدی

سیاوش شایان

 

روان شناسی

محمود اوحدی

عزت‏الله فولادی

سوسن نیکو

 

ریاضی

نسیم اصغری

شهرناز بخشعلی‏زاده

دیانا فردین

زهرا گویا

 

زبان انگلیسی

سیدمسعود حاجی حسینی فرد

سید سعید عظیمی

محمدرضا عنانی سراب

 

زبان عربی

حمیدرضا حیدری

محمدعلی رهبر

عیسی متقی‏زاده

 

زمین‏شناسی

محمدحسن بازوبندی

احمد حسینی

 

زیست‏شناسی

حسین الوندی

مریم خوش‏رضا

الهه علوی

 

شیمی

نعمت‏الله ارشدی

راضیه بنکدار سخی

رسول عبدالله میرزایی

 

علوم اجتماعی

آزیتا بیدقی قره‏بلاغی

فریدون ملای بحری

محمد مهدی ناصری

 

علوم تربیتی

محمود اوحدی

محمدرضا حشمتی

لیلی محمدحسین

 

فلسفه و منطق

محمدمهدی اعتصامی

مرجان شکری

فخری ملکی

 

فیزیک

احمد احمدی

سمیرا بهرامی

مجید فلاح

غلامعلی محمودزاده

 

کتاب‏های مرجع

سیدعلی آل محمد

مهدی ضرغامیان

محمد کرام‏الدینی

 

مهارت‏های زندگی

سید امیر رون

محمود معافی

محمدرضا مقدادی

 

 

ب. داوران متوسطه فنی و حرفه‏ای و کاردانش

برق ـ الکترونیک

فرشته داودی لعل آباد

محمود شبانی

سید محمود صموتی

شهرام نصیری سوادکوهی

 

برق ـ الکتروتکنیک

محمدحسن اسلامی

مجتبی انصاری‏پور

شهرام خدادادی

 

تربیت بدنی

معصومه رضوانفر

علی شاه محمدی

حمیده نظری تاج‏آبادی

 

حسابداری و بازرگانی

بیتا بیات

زهرا دیانتی دیلمی

بتول عطاران

کبری نورشاهی

 

رایانه

افشین اکبری

نیلوفر بزرگ‏نیا

محمدرضا شکریز

 

عمران ـ نقشه‏برداری و ساختمان

مجید شجاعی

امیرحسین متینی

مالک مختاری

عبادالله همتی

 

کشاورزی ـ امور باغی

حمید احدی

محمود اسلامی

جلیل تاجیک

 

کشاورزی ـ امور دامی

جهانشاه ایرانپور

سعید بدیعی اردستانی

ابوالفضل قلی‏بیگی فرد

 

کشاورزی ـ امور زراعی

حسین اکبرلو

سهیلا تکاور

یعقوب جعفریان

 

کشاورزی ـ صنایع غذایی

مسعود هماپور

میرمحمد شاملو

زهرا میرخاور

 

کشاورزی ـ ماشین‏های کشاورزی

حمید احدی

سیداسماعیل امیدخدا

سیدامیر زکی

 

مکانیک ـ تأسیسات

احمد آقازاده هریس

رضا افشاری‏نژاد

امیرلیلاز مهرآبادی

 

مکانیک ـ ساخت و تولید

حسن آقابابایی

احمدرضا دوراندیش

حسن عبدالله‏زاده

 

مکانیک ـ صنایع چوب

محمد شاه نظری

اردشیر عبدی

محمد لطفی‏نیا

محمدعلی نیکنام

 

مکانیک ـ  صنعت چاپ

سیدمجید پرهیزکار

محمد صانعی منفرد

علیرضا عظیمیان

محمدحسین قاسمی افشار

 

مکانیک ـ مکانیک خودرو

شهرام امینیان

کیومرث قاجاریه

داود نجف‏زاده

 

مکانیک ـ نقشه‏کشی عمومی

احمدرضا دوراندیش

حسن عبدالله زاده

حسن آقابابایی

 

مواد ـ سرامیک

مریم ابراهیمی

حسن خوشبخت

جمشید علی محمدی

 

مواد ـ صنایع شیمیایی

رابعه شیخ‏زاده

اعظم صفاری

طیبه کنشلو

 

مواد ـ متالورژی

غلامرضا خلج

امیر ریاحی

جمشید علی محمدی

 

مدیریت خانواده

سید محمدسعید بنی هاشمیان

محبوبه خلفی

مهرانگیز دژآگاه

سیدرحمان هاشمی

 

هنر ـ سینما

بهار روحانی

احمد نوری

سیدمحسن هاشمی

 

هنر ـ عکاسی

خدیجه بختیاری

محمد لطفی

فرزانه ناظران‏پور

 

هنر ـ طراحی و گرافیک

خدیجه بختیاری

محسن حسن‏پور

ماندانا منوچهری

 

هنر ـ معماری و نقشه‏کشی

پرستو آریانژاد

ویدا تقوایی

عزیزعلی عباس‏آبادی

 

هنر ـ موسیقی

علیرضا ایلچی

رضا مهدوی

 احمد نوری 

 

هنر ـ نقاشی

شادی خرازی‏زاده

عادل قلی‏زاده

سید همایون موسوی

 

 

 

هنر ـ نمایش

شادی جلیلیان

قطب‏الدین صادقی

احمد نوری