جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

اسامی گروه‌های داوری و داوران محترم هر گروه

اسامی گروه‌های داوری و داوران محترم هر گروه
دهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی رشد
بهمن 1392

 

 


اعضای کمیته علمی
مهدی چوبینه
عبدالمجید خاکی صدیق
غلامرضا عمرانی
فریبا کیا
سید محمود معافی


 

اسامی گروه‌ها/ اعضای هر گروه

 


آموزش و پرورش کودکان استثنایی
علی اسلامبولچی
هایده بهبودی
منیره عزیزی
هاجر عمل‌صالح
مهدیه مهدویان

 

اقتصاد، حسابداری و بازرگانی
داود سلطانی
بتول عطاران
کبری نورشاهی

 

برق
مجتبی انصاری‌پور
محمود صموتی
شهرام نصیری سوادکوهی

 

بهداشت و کودکیاری
اکرم دهقانی
سارا فرجاد
معصومه صادق

 

پیش‌دبستانی
طاهره خردور
مجید راستی
افسانه شعبان‌نژاد
مرتضی طاهری
شیرین فاضلی
نبی‌الله صادقیان
بابک نیک‌طلب

 

تاریخ
مسعود جوادیان
حشمت‌الله سلیمی
نصرالله صالحی

 

تربیت بدنی
معصومه رضوانفر
علی شاه‌محمدی
عباس اردستانی

 

تفکر، پژوهش و سبک زندگی
میترا دانشور
روفیا دهقان
سید امیر رون
مهرداد سیاه‌پشت
احمد غلامحسینی

 

جغرافیا
سیاوش شایان
منصور ملک‌عباسی
نازیا ملک‌محمودی

 

دینی و قرآن
پرویزآزادی
سیدمحمد دلبری
یاسین شکرانی
سید سجاد طباطبایی
رضا نباتی

 

روان‌شناسی
مهناز اسدی
عبدالرسول کریمی
سوسن نیکو

 

ریاضی
زهره پندی
خسرو داودی
وحید عالمیان
دیانا فردین
کتایون مهرآبادی

 

زبان خارجی
سیدمسعود حاجی سید حسینی‏فرد
سید سعید عظیمی
محمدرضا عنانی سراب

 

زبان عربی
عادل اشکبوس
علاءالدین اعلایی
علی چراغی

 

زبان و ادبیات فارسی
فریدوناکبری شلدره‌ای
پریچهر جبلی
بهیاد صدیق‌پور
شهناز عبادتی
محمدرضا کافیان خیابانی

 

زمین‌شناسی
خدیجه امانی
محمدحسن بازوبندی
مریم عابدینی

 

زیست‌شناسی
حسین الوندی
بهمن فخریان
الهه علوی

 

شیمی
نعمت‌الله ارشدی
راضیه بنکدار سخی
حسن حذرخانی

 

علوم تجربی
مریمانصاری
دوست‌محمد سمیعی
بتول فرنوش

 

علوم تربیتی
فرحناز حدادی
محمدرضا حشمتی
لیلی محمدحسین

 

فلسفه و منطق
محمد مهدی اعتصامی
ابوالفضل نفر
فخری ملکی

 

فیزیک
احمد احمدی
سمیرا بهرامی
غلامعلی محمودزاده

 

کار و فناوری و رایانه
نیلوفربزرگ‌نیا
فرزانه شیخی
حمیدرضا کاظم‌زاده
مژگان مولایی راد
محمدرضا یمقانی

 

کتاب‌های مرجع
ناهید بریری
اکرم عینی
سعید کفایتی

 

کشاورزی
حمید احدی
حسین اکبرلو
جلیل تاجیک
میرمحمد شاملو
ابوالفضل قلی‌بیگی

 

طراحی و نقاشی
شادیخرازی‌زاده
آرزو کاظم‌بخش
همایون موسوی

 

گرافیک و عکس
خدیجه بختیاری
ماندانا منوچهری
فرزانه ناظران‌پور

 

مدیریت خانواده
محبوبه خلفی
مهرانگیز دژاگاه
رحمان هاشمی

 

مطالعات اجتماعی
ناهید فلاحیان
حوری قاهری
محمد شریف متولی الموتی

 

معماری و نقشه‏کشی
پرستو آریانژاد
ویدا تقوایی
ملک طباطبایی

 

مکانیک
حسن آقابابایی
مهدی ثنایی
حسن عبدالله‌زاده
محمد لطفی‌نیا
داود نجف‌زاده

 

مواد
رابعه شیخ‌زاده
اعظم صفاری
طیبه کُنشلو

 

موسیقی
شاهین فرهت
رضا مهدوی
نکیسا هدایت‌زاده

 

نمایش، سینما و انیمیشن
مژگان اصلانی
عصمت روحانی
مریم یگانه

 

هنر عمومی
مرضیه پناهیان‌پور
کاوه تیموری
عبدالناصر خیاط