دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
اعضای گروه‌های داوری جشنواره یازدهم و بیانیه‌ها

 

داوران یازدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد  

 

اسامی 102 داور یازدهمین جشنواره که در  32 گروه به داوری پرداختند. برای آشنایی بیشتر با داوران و مطالعه سوابق آن‌ها این فایل را ببینید.

 

 

                   

برق:

آقای سید محمود صموتی (سرگروه)

آقای مجتبی انصاری‌پور

آقای شهرام سوادکوهی

 

پیش‌دبستانی:

آقای مصطفی رحماندوست (سرگروه)

خانم سیمین بازرگان

آقای علی ترقی جاه

خانم رقیه قنبری

خانم افسانه موسوی گرمارودی

 

تاریخ:

آقای مسعود جوادیان (سرگروه)

آقای حشمت الله سلیمی

خانم زهرا مروتی

 

تربیت بدنی و سلامت:

آقای دکتر مهرزاد حمیدی (سرگروه)

آقای عباس اردستانی

آقای علی شاه‌محمدی

 

تفکر و پژوهش و سبک زندگی:

خانم میترا دانشور (سرگروه)

آقای محمدعلی اسماعیل‌زاده

آقای سید امیر رون

 

حسابداری، بازرگانی و اقتصاد:

خانم کبری نورشاهی (سرگروه)

آقای سید مهدی رضوی دهکردی

آقای داود سلطانی

 

داستان:

آقای حبیب یوسف‌زاده (سرگروه)

آقای محمدرضا شمس

خانم مرجان فولادوند

آقای مهدی کاموس

آقای محمد مهدوی شجاعی

 

رایانه:

آقای محمد رضا شکرریز (سرگروه)

آقای افشین اکبری

خانم نیلوفر بزرگ‌نیا

 

روان شناسی:

آقای عبدالرسول کریمی (سرگروه)

خانم نسرین حق‌گو

آقای سعید راصد

 

ریاضی:

آقای دکتر ابراهیم ریحانی (سرگروه)

آقای حمیدرضا امیری

خانم زهره پندی

 

زبان خارجی:

آقای دکتر فرهاد قربان دردی‌نژاد (سرگروه)

آقای دکتر رضا خیرآبادی

آقای دکتر بهنام علوی مقدم

 

زبان و ادبیات فارسی:

آقای دکتر فریدون اکبری (سرگروه)

خانم ناهید بریری

خانم پریچهر جبلی

آقای علی رضایی

آقای نصرالله کیا

 

زیست‌شناسی و زمین‌شناسی:

آقای بهمن فخریان

خانم مریم عابدینی

خانم الهه علوی

 

شعر:

آقای بابک نیک‌طلب (سرگروه)

آقای حسین احمدی

آقای محمدحسن حسینی

 

شیمی:

آقای نعمت الله ارشدی (سرگروه)

خانم راضیه بنکدار سخی

خانم طیبه کنشلو

 

طراحی و نقاشی، چاپ و صنایع دستی:

خانم بشری گل‌بخش

خانم آرزو کاظم‌بخش

آقای همایون موسوی

 

علوم تجربی:

آقای بهداد اصفهانی

خانم مریم انصاری

خانم عزت‌السادات حسینی

 

علوم تربیتی:

آقای محمدرضا حشمتی (سرگروه)

خانم لیلی محمدحسین

آقای محمود معافی

 

فرهنگ و هنر:

آقای علاءالدین کیا (سرگروه)

خانم مرضیه پناهیان‌پور

آقای ناصر خیاط

 

فلسفه و منطق:

خانم فخری ملکی (سرگروه)

آقای دکتر محمد مهدی اعتصامی

خانم اکرم رهنما

 

فیزیک:

آقای احمد احمدی (سرگروه)

خانم سمیرا بهرامی

خانم بتول فرنوش

 

قرآن و زبان عربی:

آقای عادل اشکبوس

آقای سید علاءالدین اعلایی

آقای علی چراغی

 

کاروفناوری:

خانم معصومه نوروزی (سرگروه)

خانم مینا زند

آقای بهنام نیک‌نژاد

 

کشاورزی:

آقای جلیل تاجیک (سرگروه)

آقای سعید پورمهدی قائم‌مقامی

آقای ابوالفضل قلی‌بیگی فرد

 

گرافیک و عکاسی:

خانم خدیجه بختیاری (سرگروه)

خانم ماندانا منوچهری

خانم فرزانه ناظران‌پور

 

گروه مدیریت خانواده بهداشت و کودکیاری:

آقای سید رحمان هاشمی (سرگروه)

خانم محبوبه خلفی

معصومه صادق

 

مطالعات اجتماعی:

آقای لطیف عیوضی

آقای منصور ملک‌عباسی

خانم سوسن نوروزی

 

معارف اسلامی:

آقای سید محمد دلبری (سرگروه)

آقای دکتر محمد مهدی اعتصامی

آقای یاسین شکرانی

 

معماری و نقشهکشی:

خانم پرستو آریانژاد

خانم ویدا تقوایی

ملک طباطبایی زواره‌ای

 

مکانیک:

آقای داود نجف‌زاده (سرگروه)

آقای احمد آقازاده هریس

آقای محمد لطفی‌نیا

 

نمایش‌نامه:

دکتر یدالله وفاداری

آقای علیرضا لبش

خانم شیوا منتظری

 

نمایش، ‌موسیقی و انیمیشن:

آقای احمد نوری (سرگروه)

آقای قطب‌الدین صادق

 آقای رضا مهدوی