پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

پوستر پانزدهمین جشنواره کتاب‌ رشد

داوران پانزدهمین جشنواره کتاب رشد

 

 برای آشنایی اجمالی با سوابق علمی داوران بر روی نشانک زیر کلیک فرمایید. 

داوران و بیانیه گروه‌های داوری پانزدهمین جشنواره کتاب رشد داوران و بیانیه گروه‌های داوری پانزدهمین جشنواره کتاب رشد

 

 

اسامی داوران و گروه‌های داوری پانزدهمین جشنواره کتاب رشد

 

آداب و مهارت‌های زندگی:

سعید راصد (سرگروه)

روفیا دهقان منشادی

سید امیر رون

 

آموزش و پرورش کودکان استثنایی:

علی اسلامبولچی مقدم (سرگروه)

منیره عزیزی

هاجر عمل‌صالح

 

تفکر و پژوهش:

میترا دانشور (سرگروه)

محمدحسن حسینی

احمد غلامحسینی

 

تعلیم و تربیت دینی:

سیدمحمد دلبری (سرگروه)

فاطمه رمضانی

یاسین شکرانی

 

ریاضی:

شهرناز بخشعلی‌زاده (سرگروه)

زهره پندی

سمیه سادات میرمعینی

 

داستان ابتدایی:

ناصر نادری (سرگروه)

جعفر توزنده‌جانی

مرجان فولادوند

 

داستان متوسطه:

حبیب یوسف‌زاده (سرگروه)

محمدعلی قربانی

محمد مهدوی شجاعی

 

زبان و ادبیات فارسی:

جعفر ربانی (سرگروه)

علی رضایی

مرجان سجودی

 

شعر و نثر ادبی:

بابک نیک‌طلب (سرگروه)

حسین احمدی

آتوسا صالحی

 

زبان‌های خارجی:

محمدرضا عنانی سراب (سرگروه)

فریبا پیوندی

مهرک رحیمی

 

بازی و سرگرمی:

کبری مالمیر (سرگروه)

علیرضا باقری جبلی

طاهره خردور

 

پیش‌دبستانی/ کتاب‌های آموزشی:

رخساره فضلی (سرگروه)

مریم اسفندیاری

زهرا سادات یاسینی

 

پیش‌دبستانی/ کتاب‌های شعر و قصه:

جعفر ابراهیمی (سرگروه)

مجید راستی

سوسن طاقدیس

 

چند موضوعی:

سپیده چمن آرا (سرگروه)

نسرین قلی‌زاده

سعید کفایتی

 

سلامت و تربیت بدنی:

طیبه ارشادی (سرگروه)

جواد آزمون

عباس اردستانی

 

علوم تربیتی:

محمدرضا حشمتی (سرگروه)

زینب شبیری

لیلی محمدحسین

 

مطالعات اجتماعی و سواد رسانه‌ای:

حوری قاهری (سرگروه)

فریبرز بیات

سوسن نوروزی

 

روان‌شناسی:

علیرضا فولادی (سرگروه)

حسین زارع

علیرضا غلامی

 

شیمی:

حسن حذرخانی (سرگروه)

محبوبه زین‌الدین بیدمشکی

ماندانا فتوحی

 

علوم تجربی:

مریم انصاری (سرگروه)

بهداد اصفهانی

بتول فرنوش

 

فرهنگ و هنر:

علاءالدین کیا (سرگروه)

مرضیه پناهیان‌پور

کاوه تیموری

 

قرآن:

حجت‌الاسلام سیدجواد بهشتی (سرگروه)

بهروز رضایی

فاطمه فاخر

 

اقتصاد، حسابداری و بازرگانی:

عادل پیغامی (سرگروه)

داوود سلطانی

بتول عطاران

 

رایانه:

محمدرضا شکرریز (سرگروه)

مریم آزادی

زهرا سلیمی‌زاده

 

کشاورزی:

عابدین آریان‌پور (سرگروه)

جلیل تاجیک

سید ناصر خالقی میران

 

مدیریت خانواده، بهداشت و کودکیاری:

سیدرحمن هاشمی (سرگروه)

محبوبه خلفی

سارا فرجاد

 

مکانیک:

محمد لطفی‌نیا (سرگروه)

ناصر جمادی

بهروز خطیبی

 

هنر: موسیقی:

شاهین فرهت (سرگروه)

هومان اسعدی

عزت‌الله الوندی

 

هنر: نمایش‌، فیلم و سینما:

وحید نیک‌خواه آزاد (سرگروه)

حسن دولت‌آبادی

وحید گلستان

 

هنر: تجسمی و مباحث عمومی:

خدیجه بختیاری (سرگروه)

بشرا گل‌بخش

همایون موسوی