شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
 

بایگانی اخبار

ملکی رئیس سازمان پژوهش: استانداردهای بسته آموزشی را به زودی اعلام می‌کنیم
واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی: جلسه هم‌اندیشی ناشران و تولید کنندگان بخش غیر دولتی با مسئولان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی با موضوع آموزش در شرایط کرونا، صبح روز چهارشنبه اول مرداد، در سالن اجتماعات سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد.
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
[ تعداد بازدید : ۵۴ ]
رئیس سازمان پژوهش: ناشران دولتی و غیر دولتی دو بال آموزش‌اند
ملکی رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در دیدار با ناشران و تولید کنندگان محصولات آموزشی گفت همه ما در حوزه تعلیم و تربیت فعالیم و یک کار انجام می‌دهیم و ناشران آموزشی دولتی و غیر دولتی دو بال آموزش‌اند.
۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
جدیدترین فهرست کتاب‌های مناسب با 135 عنوان
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، در فهرست تیرماه خود 135 عنوان کتاب آموزشی و تربیتی مناسب را برای دوره‌های ابتدایی، متوسطه اول و دوم و پیش‌دبستانی ​منتشر کرده است.
۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
[ تعداد بازدید : ۲۹ ]
روح مصوبه ۸۲۸، مشارکت همگانی در تعلیم و تربیت است
در دهمین نشست شورای سیاست‌گذاری سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، اجرای همه جانبه مصوبه ۸۲۸ شورای عالی آموزش‌و‌پرورش، که مبتنی بر اصل بهره‌گیری از مشارکت بخش غیر دولتی در تربیت است، تأکید کردند.
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
[ تعداد بازدید : ۲۸ ]
محمدی: ناشران یک ظرفیت برای آموزش و پرورش محسوب می‌‌شوند
سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی در نشست ناشران آموزشی گفت: ما به یک همکاری و تفاهم بلندمدت با ناشران و خروجی‌های پایدار می‌اندیشیم و به سهم خود حاضریم در این موضوع تسهیلگری و در برداشتن موانع همکاری اهتمام کنیم.
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
[ تعداد بازدید : ۵۵ ]
معرفی 353 کتاب مناسب جدید برای دوره‌های آموزشی در سومین فهرست سال
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، در تازه‌ترین فهرست خود، 344 عنوان کتاب آموزشی و تربیتی مناسب را برای دوره‌های ابتدایی، متوسطه اول و دوم، فنی و حرفه‌ای و کاردانش و پیش‌دبستانی ​منتشر کرده است.
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
[ تعداد بازدید : ۸۲ ]
مصادیق تعارض منافع و مداخله کارکنان آموزش و پرورش در معاملات دولتی ابلاغ شد
وزیر آموزش و پرورش طی بخش‌نامه‌ای، با ذکر برخی موارد و مصادیق تعارض منافع و مداخله کارکنان آموزش و پرورش در معاملات دولتی، خواهان اجرای دقیق قوانین مصوب در این زمینه از جمله قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، قانون منع مداخله کارکنان دولت در معاملات دولتی و قانون مدیریت خدمات کشوری شد.
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
[ تعداد بازدید : ۴۵ ]
آماده‌ایم از همه ظرفیت‌ها برای رشد مطالعه استفاده کنیم
در سومین نشست شورای برنامه ریزی مشترک سازمان پژوهش و ناشران، ضمن مرور مصوبات و تفاهم‌نامه‌های گذشته، حاضران پیشنهادهای خود را برای بهبود روند اعتباربخشی کتاب و نیز توسعه کتاب‌خوانی در وضعیت کرونا و قرنطینه مطرح کردند.
۰۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۶
[ تعداد بازدید : ۵۶ ]
معرفی 30 کتاب‌ مناسب برای اردیبهشت 99
در دومین فهرست دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی در سال 99، ​​30 کتاب مناسب برای دوره‌های ابتدایی و متوسطه معرفی شده است.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
[ تعداد بازدید : ۱۶۴ ]
نخستین فهرست سال 99 با 138 کتاب‌ مناسب
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی در نخستین فهرست سال 99 خود، ​ 183 عنوان کتاب مناسب برای دوره‌های آموزشی ابتدایی، متوسطه اول و دوم و پیش‌دبستانی معرفی کرد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
[ تعداد بازدید : ۱۷۸ ]
انتشار فهرست بهمن با 188 کتاب‌ مناسب
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، در تازه‌ترین فهرست خود 188 عنوان کتاب مناسب برای دوره‌های آموزشی مختلف معرفی کرد. دوره ابتدایی با 81 عنوان در صدر است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
[ تعداد بازدید : ۲۶۲ ]
فهرست دی ماه با 174 عنوان کتاب‌ مناسب
در تازه‌ترین فهرست دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، 157 عنوان کتاب مناسب برای دوره‌های آموزشی مختلف دیده می‌شود که بیش از 64 درصد آن‌ها متعلق به دوره ابتدایی است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
[ تعداد بازدید : ۲۲۴ ]
آذر با 158 کتاب مناسب به پایان رسید
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، جدیدترین فهرست کتاب‌های مناسب خود را با 158 عنوان کتاب تأیید شده برای دانش‌آموزان و معلمان دوره‌های آموزشی پنج‌گانه معرفی کرد. ​
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
[ تعداد بازدید : ۲۲۵ ]
148 کتاب مناسب در سبد مهر
ششمین فهرست کتاب‌های مناسب دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، شامل 148 عنوان کتاب مناسب برای دوره‌های آموزشی مختلف است.
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
[ تعداد بازدید : ۶۷۴ ]
کار داوران هفدهمین جشنواره کتاب رشد آغاز شد
مسعود فیاضی، دبیر هفدهمین جشنواره کتاب رشد، در نشست داوران این جشنواره از اعمال اصلاحاتی خبر داد که موجب می‌شود کار داوری با سهولت بیشتری پیش برود.
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
[ تعداد بازدید : ۳۷۵ ]
صفحه ۱ از ۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷