یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 

بایگانی اخبار

خداحافظی با تابستان، با معرفی 110 عنوان کتاب مناسب
تازه‌ترین فهرست دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، که در آخرین روز شهریور 99 منتشر شد، 110 عنوان کتاب مناسب را در بر دارد که برای دانش‌آموزان و معلمان دوره‌های آموزشی گوناگون معرفی شده است.
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
[ تعداد بازدید : ۱۹۶ ]
معرفی 164 عنوان کتاب مناسب در مرداد 99
​در فهرست مرداد ماه دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، 164 عنوان کتاب مناسب برای دانش‌آموزان و معلمان دوره‌های آموزشی گوناگون معرفی شده است.
۰۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
[ تعداد بازدید : ۲۷۵ ]
ملکی رئیس سازمان پژوهش: استانداردهای بسته آموزشی را به زودی اعلام می‌کنیم
واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی: جلسه هم‌اندیشی ناشران و تولید کنندگان بخش غیر دولتی با مسئولان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی با موضوع آموزش در شرایط کرونا، صبح روز چهارشنبه اول مرداد، در سالن اجتماعات سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد.
۰۴ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
[ تعداد بازدید : ۲۴۹ ]
رئیس سازمان پژوهش: ناشران دولتی و غیر دولتی دو بال آموزش‌اند
ملکی رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در دیدار با ناشران و تولید کنندگان محصولات آموزشی گفت همه ما در حوزه تعلیم و تربیت فعالیم و یک کار انجام می‌دهیم و ناشران آموزشی دولتی و غیر دولتی دو بال آموزش‌اند.
۰۱ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
[ تعداد بازدید : ۲۱۳ ]
جدیدترین فهرست کتاب‌های مناسب با 135 عنوان
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، در فهرست تیرماه خود 135 عنوان کتاب آموزشی و تربیتی مناسب را برای دوره‌های ابتدایی، متوسطه اول و دوم و پیش‌دبستانی ​منتشر کرده است.
۰۱ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
[ تعداد بازدید : ۲۱۹ ]
روح مصوبه ۸۲۸، مشارکت همگانی در تعلیم و تربیت است
در دهمین نشست شورای سیاست‌گذاری سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، اجرای همه جانبه مصوبه ۸۲۸ شورای عالی آموزش‌و‌پرورش، که مبتنی بر اصل بهره‌گیری از مشارکت بخش غیر دولتی در تربیت است، تأکید کردند.
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
[ تعداد بازدید : ۱۸۵ ]
محمدی: ناشران یک ظرفیت برای آموزش و پرورش محسوب می‌‌شوند
سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی در نشست ناشران آموزشی گفت: ما به یک همکاری و تفاهم بلندمدت با ناشران و خروجی‌های پایدار می‌اندیشیم و به سهم خود حاضریم در این موضوع تسهیلگری و در برداشتن موانع همکاری اهتمام کنیم.
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
[ تعداد بازدید : ۲۱۰ ]
معرفی 353 کتاب مناسب جدید برای دوره‌های آموزشی در سومین فهرست سال
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، در تازه‌ترین فهرست خود، 344 عنوان کتاب آموزشی و تربیتی مناسب را برای دوره‌های ابتدایی، متوسطه اول و دوم، فنی و حرفه‌ای و کاردانش و پیش‌دبستانی ​منتشر کرده است.
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
[ تعداد بازدید : ۳۲۷ ]
مصادیق تعارض منافع و مداخله کارکنان آموزش و پرورش در معاملات دولتی ابلاغ شد
وزیر آموزش و پرورش طی بخش‌نامه‌ای، با ذکر برخی موارد و مصادیق تعارض منافع و مداخله کارکنان آموزش و پرورش در معاملات دولتی، خواهان اجرای دقیق قوانین مصوب در این زمینه از جمله قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، قانون منع مداخله کارکنان دولت در معاملات دولتی و قانون مدیریت خدمات کشوری شد.
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
[ تعداد بازدید : ۱۹۲ ]
آماده‌ایم از همه ظرفیت‌ها برای رشد مطالعه استفاده کنیم
در سومین نشست شورای برنامه ریزی مشترک سازمان پژوهش و ناشران، ضمن مرور مصوبات و تفاهم‌نامه‌های گذشته، حاضران پیشنهادهای خود را برای بهبود روند اعتباربخشی کتاب و نیز توسعه کتاب‌خوانی در وضعیت کرونا و قرنطینه مطرح کردند.
۰۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۶
[ تعداد بازدید : ۲۰۷ ]
معرفی 30 کتاب‌ مناسب برای اردیبهشت 99
در دومین فهرست دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی در سال 99، ​​30 کتاب مناسب برای دوره‌های ابتدایی و متوسطه معرفی شده است.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
[ تعداد بازدید : ۳۱۵ ]
نخستین فهرست سال 99 با 138 کتاب‌ مناسب
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی در نخستین فهرست سال 99 خود، ​ 183 عنوان کتاب مناسب برای دوره‌های آموزشی ابتدایی، متوسطه اول و دوم و پیش‌دبستانی معرفی کرد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
[ تعداد بازدید : ۳۹۱ ]
انتشار فهرست بهمن با 188 کتاب‌ مناسب
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، در تازه‌ترین فهرست خود 188 عنوان کتاب مناسب برای دوره‌های آموزشی مختلف معرفی کرد. دوره ابتدایی با 81 عنوان در صدر است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
[ تعداد بازدید : ۴۰۷ ]
فهرست دی ماه با 174 عنوان کتاب‌ مناسب
در تازه‌ترین فهرست دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، 157 عنوان کتاب مناسب برای دوره‌های آموزشی مختلف دیده می‌شود که بیش از 64 درصد آن‌ها متعلق به دوره ابتدایی است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
[ تعداد بازدید : ۳۴۳ ]
آذر با 158 کتاب مناسب به پایان رسید
دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، جدیدترین فهرست کتاب‌های مناسب خود را با 158 عنوان کتاب تأیید شده برای دانش‌آموزان و معلمان دوره‌های آموزشی پنج‌گانه معرفی کرد. ​
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
[ تعداد بازدید : ۳۲۹ ]
۱ ۲ صفحه ۳ از ۷ ۴ ۵ ۶ ۷